Novosti

Galebovi optimisti kreću na Mrduju 1.6

24. September 2009. Galebovi optimisti kreću na Mrduju 1.6

Ovaj vikend se u Splitu održava Mrduja optimist kup koeficjenta kriterijske regate 1.6. Galebaška prva ekipa optimista u sastavu Frane Grego, Filip Baričević, Jakov Baričević, Andre Venturini, Marko Gačić i Max Pavlak sa trenericom Martinom Vrkić-Ronjga kreću danas iz kluba za Split. Pošto se ovog ljeta dosta radilo sa našim optimistima, te se još i Frane Grego reprezentativac vratio pod Galebovu zastavu željno očekujemo kako se trenutno rezultatski kreću s obzirom na početak drugog dijela sezone.

više...

Weymouth medal race - ISAF WORLD CUP final

21. September 2009. Weymouth medal race - ISAF WORLD CUP final

Završio je Weymouth i ovogodišnji svjetski kup. Daniel Mihelić je osvojio 2.mjesto u ISAF WORLD CUP-u.

više...

Daniel viceprvak ISAF World Cup-a 2009

21. September 2009. Daniel viceprvak ISAF World Cup-a 2009

Naš vrhunski takmičar u Laser standardu Daniel Mihelić je sezonu 2009 završio na 2.mjestu ISAF World Cup-a 2009

više...

5.dan ISAF Grade1 - Weymouth

18. September 2009. 5.dan ISAF Grade1 - Weymouth

Zadnji dan finala. Daniel se uspio plasirati u medal race kao 10. Lovrović-Mikuličić su odlično jedrili, međutim falilo im je malo sportske sreće, završili su kao 13.

više...

4.dan ISAF Grade1 - Weymouth

17. September 2009. 4.dan ISAF Grade1 - Weymouth

Daniel je ostao na 13.mjestu, a Lovrović-Mikuličić su napredovali i sada se nalaze na 14.mjestu.