Novosti

ISAF - sailing world cup 2009 - Weymouth

13. September 2009. ISAF - sailing world cup 2009 - Weymouth

U ponedjeljak 14.Rujan počinje zadnja regata koja se boduje za svjetski kup. Od Galebovih posada nastupaju Daniel Mihelić klasa Laser standard koji trenutno zauzima 2.mjesto, te olimpijci Marin Lovrović jr. - Siniša Mikuličić u klasi Zvijezda.

više...

PH optimisti do 12g.

13. September 2009. PH optimisti do 12g.

Završilo je prvenstvo Hrvatske za optimiste do 12 g. Galebovi optimisti su se plasirali: Andre Venturini 10.mjesto, Marko Gačić 28.mjesto i Mika Maglica 75.mjesto. Samo 5 bodova dijelilo je Andra od trećeg mjesta, no nakon tri naporna dana čekanja, odgoda i prekida regata ponestalo je koncentracije u zadnjem plovu. Koliko je bilo naporno i napeto pokazuju minimalne bodovne razlike od 3. do 10. mjesta. Ono što se moglo vidjeti na regatnom polju od naših jedriličara znatno je bolje nego što govore rezultati. U konkurenciji djevojčica prvo mjesto zauzela je Nika Fažlić iz Juga Mali Lošinj koja je u nekoliko navrata trenirala s našim dečkima. Čestitke svima na dobrom jedrenju.

više...

Trening starta prije Weymouth-a

10. September 2009. Trening starta prije Weymouth-a

Trening starta u Žurkovu.

više...

Porečki delfin Grego 5.

08. September 2009. Porečki delfin Grego 5.

Porečki delfin je završio. Frane Grego novi takmičar J.K.Galeb-a završio je natjecanje na 5.mjestu.