Danas nakon četiri dana završavaju mini pripreme za Galebove optimiste.

više...

Sastanak Uprava - Nadzorni odbor - Općina Kostrena

21. July 2009.

20.srpnja održan je sastanak Nadzornog odbora i predstavnika općine Kostrena u cilju prezentacije prvog dijela sezone (sportski i financijski izvještaj).

više...

Fužinarska regata 2009

20. July 2009. Fužinarska regata 2009

Ove nedjelje 19.srpnja u Fužinama održana je regata. Uz predivan ugođaj i vrijeme održala su se tri plova za klase optimist i laser 4.7 sa više od 40 natjecatelja. Galebovi jedriličari ponovno su pokazali dobru formu, Dominik Koludrović pobjednik je u klasi Laser 4.7, dok je među Optimistima Filip Baričević zauzeo treće mjesto. U kategoriji dječaka do 12 godina pobjednik je također mali Galebaš Andre Venturini, dok su ostali Galebaši zauzeli slijedeće mjesta: Jakov Baričević 5., Max Pavlak 9.,Edin Šečerkadić 15., Marko Gačić 18., Mika Maglica 21. Iz škole jedrenja 2009 po prvi puta na regati nastupili su još i Dalibor Lukaček, Mauro Mudrinić i Karlo Pavlak. U ukupnom poretku 1. mjesto je zauzeo Frane Grego, među djevojčicama Anja Hamerlitz, a među djevojčicama do 12 god. Nika Fazlić.